04/07/2016

Pakalpojumi un cenas

Vēlos jūs visus iedrošināt uzticēties šamanisma dziedināšanas, un regresīvās hipnoterapijas metodēm, jo tieši šmanisma metodes palīdz jums ieskatīties jūsu ēnas pusē, jūsu dzimtas “karmiskajās nastās” un atbrīvot sevi no liekās nastas, ko jūs nevajadzīgi nesat sev līdz. Daudzi domā, ka gala rezultāts, ko sniedz šamanisms, ir atbrīvošana no “dēmoniskām” būtnēm, emocionālām traumām, un citām negatīvām programām un būtībām, bet patiesībā gala mērķis ir atbrīvot, to jūsu milzīgo gaismas un mīlestības potencialu, ko visa šī “tumsa” jums tika liegusi.  Jums jābūt gataviem arī zaudēt sava EGO noteicošo lomu jūsu dzīvēs, vismaz tikdaudz, lai Ego un Dvēseles (prāta un sirds) ietekme būtu balansā.  Šamanisms atjauno jūsu vienotību ar visu, un tikko jūs atceraties, ka pašos pamatos mēs visi esam bezgalīga, vienota apziņa, vienoti ar bezgalīgo dzīvības un mīlestības radīšanas Pirmsākumu, tā EGO kļūst lieks, un arī visas negatīvās būtnes, domformas ierobežojumi izgaist, jo patiesībā tas viss ir tikai ilūzija.

Regresīvā hipnoterapija palīdz atgriezties, tajos dzīves brīžos, kad dažādu traumatisku vai negatīvu notikumu rezultātā, mēs savā zemapziņā radījām negatīvas programmas, kas tālākajā dzīvē turpina mūs vadīt pa negatīvām notikumu cilpām, kas atkārtojās atkal un atkal, un galvenokārt skar vissvarīgākos mūsu dzīves aspektus, kā atmiņas par mūsu “dievišķumu”, naudas plūsmu, veselību, un attiecības. Ja jums ir jau pāri 30 gadiem, tad zemapziņu programmu ieraduma spēks jau nosaka 80-90% no jūsu dzīves. Tāpēc lielākai daļai pašizaugsmes un pozitīvās domāšanas u.t.t. kursiem nav lielas ietekmes dzīves kvalitātes uzlabošanai, ja netiek mainītas jau gadiem iesakņojušās programmas.  Ipaši svarīgas ir tās programmas, kuras mūsos ir ierakstītas no 0-7 gadu vecumam, kad mēs bez jebkādiem filtriem, pārņēmām savu vecāku programmas, un turpmāk turpinām savās dzīvēs arī visas vecāku kļūdas, attiecību modeļus, un arī atkarības. Ja vecākiem trūka naudas, tad pārsvarā mēs savās dzīvēs turpinām trūkuma programmu, ja vecākiem bija alkohola atkarība, tad tas apdraud arī mūsu dzīves, ja ģimenēs bija strīdi, jeb vecāki bija šķīrušies, tad tas lielā mērā nosaka arī mūsu attiecību modeļus.  Ar regresīvo hipnozi iespējams pārrakstīt gandrīz visas zemapziņas programmas, kas traucē mums veidot pārtikušu, veselu, harmonisku, mīlestības piepildītu dzīvi, un protams, arī garīgu un dvēselisku.

 Konsultācija

70

1,5 stundas

Diagnostika uz:

* Depresijas vai veģetatīvās distonijas cēloni

* Maģijas, negatīvu būtņu, inplantu vai dēmonisku būtņu klātbūtni

* Negatīvām prāta un apziņas programmām. Palīdzība izkļūt no nevēlamām dzīves situācijām un emocionāli smagiem stāvokļiem

Kā arī jebkāda cita veida konsultācijas vai diagnostika. Konsultācija ietver arī atbrīvošanu no negatīvajām enerģijām no sirds un no prāta.


Privāta vizīte

70 - 130

1,5 - 2,5 stundas

Atbrīvošana no: 

* Depresijas un veģetatīvās distonijas cēloņiem un sekām

* Maģijām,  lāstiem, nobūrumiem, astrāliem parazītiem un implantiem

* Destruktīvām un negatīvām prāta un zemapziņas programmām (Hipnotrapijas sesija)

* Saiknes atjaunošana ar dvēseli un pirmavotu, vai Audgstāko ES (Radītāju)


Privāta vizīte

200

3 stundas

Atbrīvošana no:

* Viltus karmiskajiem parādiem un programmām, un karmiskās matricas

* Negatīvām saitēm ar dzimtu vai jebkādiem citiem egregoriem vai maģijām

* Matricas kontroles un manipulācijas mehānismiem, astrālajiem implantiem

(Kombinēts šamaniskās dziedināšanas un hipnoterapijas seanss)

* Negatīviem pieslēgumiem un būtnēm enerģētiskajos centros, prātā un dvēselē


Online konsultācija

30

30 min.

Online saruna:

* Saruna caur Skype vai zoom jebkurā situācijā, ja jums nekavējoši vajadzīga palīdzība

* Sarunas laikā iespējams noteikt jūsu situācijas cēloņus un arī rast risinājumu

* Sarunas laikā iespējams noteikt negatīvu, būtņu, maģijas un citas apziņu ietekmējošas klātbūtnes

(No būtnēm un maģijām, ne vienmēr izdodās atbrīvoties sarunas laikā, tad vajadzīga privāta vizīte)


* Piesakot online sarunu, norādiet jums pieejamos sarunu laikus, steidzamības kārtā iespējams pakalpojums 24 stundu laikā. Jūs uz e-pastu saņemsiet saiti uz Skype un norādes, kā arī Paypal saiti apmaksai.


Lai veiktu pakalpojuma apmaksu caur PayPal, lūdzu izmantojiet zemāk esošo saiti.

Uz vietas ir iespējams maksāt skaidrā naudā ar karti, vai telefonu.

Ja jums šobrīd palīdzība ir nepieciešama, bet nav iespējams apmaksāt vizīti, lūdzu rakstiet e-pastā, un noteikti saņemsiet tikpat kvalitatīvu palīdzību arī par simbolisku atlīdzību.

! Neveiciet apmaksu pirms neesiet saņēmuši e-pastu ar vizītes apstiprinājumu !